poniedziałek, 30 grudnia 2013

Fitz and the Tantrums - Spark

Z braku pomysłu na tytuł posta pojawił się w nim tytuł piosenki, którą bardzo lubię. Może komuś przypadnie do gustu ;)
Jutro długo oczekiwany przeze mnie Sylwester. Pierwszy raz od bardzo dawna miałam wielką ochotę, żeby akurat ta noc była wyjątkowa. Zazwyczaj oczekiwania mijają się z rzeczywistością. O czym zapewne film nakręcą Abstrachuje. Jeżeli już tego nie zrobili. Jednak mam nadzieję, że wybawię się porządnie za te ostatnie miesiące towarzyskiej abstynencji :) W planie mam taką kreację:

A dzisiaj wybraliśmy się rozejrzeć, co tam słychać w wyprzedażach. Co nieco udało nam się upolować, chociaż przyznaję, że na super okazje typu płaszcze po 100 zł muszę jeszcze poczekać. Ubrałam się wygodnie i zupełnie po mojemu. Zdjęcia w dwóch czapkach, bo w trakcie stwierdziłam, że Pawła jest fajniejsza i w sumie, czemu ja takiej nie mam? Z nowości czekoladowe sztyblety, które udało mi się kupić w bardzo dobrej cenie. Jednak na coś się zdała praca w obuwniczym ;)
piątek, 6 grudnia 2013

Sweter do zadań specjalnych

Czasem mam wrażenie, że nie rozstaję się z tym swetrem. To właśnie on ratuje mnie w sytuacjach pod tytułem "Nie mam co na siebie włożyć". I jeszcze czarne rurki do tego. Deszcze, wiatry, a ostatnio orkan, tabuny śniegu, a co za tym idzie problemy z komunikacją, nie sprzyjają robieniu zdjęć. Mi co prawda jeszcze dodatkowo nie sprzyja parę innych kwestii, ale to przemilczę. Stąd dzisiaj zdjęcia w Ikei. W swetrze i butach ze srebrnym noskiem.